Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Červenec 2011

Oficiálně jsem s ním skončila.

30. července 2011 v 15:19 | Barů Máčo |  Můj život
Tím neříkám, že navždy. Možná se třeba někdy zase dáme dohromady. Oba dva jsme toho spolu zažili tolik, neustále jsme se k sobě vraceli a pak se zase rozcházeli. A nemá to cenu. Vidím na něm, že už o mě asi nemá zájem. Zatím to nechám být, třeba se ještě ozve. Když ne, napíšu mu sama. Řeknu mu ať přijede. On přijede, doufám. Naposled se spolu vyspíme, naposled ho obejmu, naposled ho políbím a naposled mu řeknu, že ho miluju. A nikdy jsem takhle nikoho nemilovala. Ale chlape, takle to mezi náma vypadat nemá. A já tě k ničemu tlačit nebudu, to prostě musíš uznat sám.

Včera jsme se pohádali. Nebyla to ani nějaká velká hádka, já nevím, proč to udělal. A víte kvůli čemu? Kvůli blbýmu statusu na FB. Celou konverzaci ukončil slovem hmm. Když hm, tak hm. Píše si s mojí "nejlepší" kamarádkou. To je taky pěkná svině, jestli s ním bude něco mít, tak u mě skončila. To že si s ním píše nějaký prasárny bych ještě přežila, ale kdyby spolu fakt měli něco víc, pošlu jí do prdele. Už jsem jí to řekla, ať ho nechá bejt, ale ona že né, že jí nezajímá a takovýhle psaní vůbec nebere vážně. Fakt kámoška, to se musí nechat. Kdyby to nebrala vážně, tak si ho z těch blbejch přátel může smazat ne? Ani se neznaj.
Nějak jsem se s tím smířila. Ale pořád to ve mě strašně hlodá. Nejde se ze dne na den někoho takhle vzdát, bolí mě to, mrzí mě to, udělala jsem ale pro něj a pro to jaký to bylo maximum, a jak je známo, na vztah musí být lidi vždycky dva. Víš Péťo, já jsem nikdy nechtěla nic jinýho, než s tebou chodit a myslela jsem, že se mnou budeš šťastnej. Evidetně nejsi, nebo možná jsi, já nevim. Mně už to... kurva to nemůžu říct, jasně, že mě zajímá, vadí mi, že si píšeš s holkama takovýhle věci, že si s nima domlouváš bůh ví co, já kvůli tobě sedim doma na prdeli, nikam nechodim a jsem akorát smutná. Tohle jsem fakt nechtěla. A ty nejsi kluk, kterej by mi za to stál.

Takže stručně a jasně, zmrde,

JÁ S TEBOU KONČÍM, KONČÍM, KONČÍM...


...sice tě miluju každým kouskem svého těla, při psaní tohohle článku mi vyhrkly slzy, ale život jde dál, lidi přicházejí a odcházejí a já ten čas nebudu trávit s někým, kdo o to nestojí.

A teď si s dovolením trošku zabrečím...

Z pohádky do hororu. Proč ne?

29. července 2011 v 7:21 | Barů Máčo |  Můj život

Jak já toho blba nenávidím!!!

A to jsem si celou dobu myslela, že už to konečně začal brát vážně.

Proč se tohle zase muselo stát mně, proč?!

Protože se musim zamilovat vždycky do toho nejlibovějšího frajera, kterej je navíc děvkař jako svině.

Ať si políbí prdel!

Sice "žádnej" problém nemáme, ale i tak vim, co on dělá, na to ho moc dobře znám.
Tváří se sice jak andílek, ale jako sorry, moc dobře obře vim, že si zase píše s těma svejma kozatejma blondýnama. V podstatě se mnou přestal komunikovat. Od toho dne co mám krámy ho vůbec nezajímám. Ano čumáčku, nemůžem p*cat, tak jsem ti asi k ničemu viď?! Ty konverzace na tom FB, to je na zabití. Tisíckrát mu můžu řikat, že je mi špatně, že mě bolí břicho. Jeho odpověď je aha no. Další moje pokusy o to se s ním normálně bavit = nevyšly. Smsku občas napíše, obsah zní: "Ahoj, copa děláš (občas připíše i otázku jak se mám)?". Hej a asi co čeká, že mu furt budu psát? Prostě mi připadá, že si nemáme co říct, nebo spíš máme, vždycky jsme měli, ale já ho teď vůbec nezajímám, takže se se mnou baví snad jen z povinnosti nebo co. Debil! Ani nevím, jestli má vůbec cenu aby k nám teda ještě jezdil. Protože jestli se takle hodlá chovat dál a i v době, kdy spolu budeme venku, tak to už fakt nevydejchám a na férovku mu řeknu, že se mi to takle nelíbí a ať s tim kouká něco dělat, nebo o mě přijde. Což by mu bylo jedno, holek má dost, na chození, na sex, na všechno...

Chtěla jsem smsku na dobrou noc a poslat pusu. Nic. Zase nic. Jak jinak. Nejvíc mě dostalo tohle:
JÁ: "Myslim, že než se uvidíme, tak ti se všim pomůže nějaká jiná frajerka, nebo ne :-D ?" (myslela sem to ze srandy)
ON: "To asi jo no :-)."
V tu chvíli se ve mě začala doslova vařit krev, tak on mi to i rovnou přizná, no paráda. 
JÁ: "Ti dám jinou frajerku, že proletíš oknem. To myslíš vážně jo? No fájn..."
ON (napsal po X hodinách): " Dělal sem si prdel :-D."

Fakt už nevim, co si mám myslet, nejhorší (nejlepší?) na tom je, že už si z toho ani nic nedělám, před tím jsem brečela, teď mě to štve, ale říkám si, že je to jeho blbost. Pokud se nevzpamatuje, no tak smůla, já nejsem žádnej jeho vocásek.

Yééés, bejby!

27. července 2011 v 14:44 | Barů Máčo |  Můj život
Přes měsíc co jsem nenapsala. Ani mi ten blog nechybí, abych řekla pravdu. Ale posledních pár dní jsem měla takové zvláštní nutkání se zase ozvat. Nikdo si tenhle článek nepřečte, nikdo mi ho neokomentuje a nikdo se o to ani nebude zajímat. Nevadí, prostě něco napíšu a hotovo!

Prázdniny se nám zase blíží do poloviny. Proč bože, proč?! Tím hůř, že jsem si je ještě ani neužila. Kalit jsem byla všehovšudy jednou. Maminka mi dovolila jet s naší partou na víkendovou akci - Tuning Panenský Týnec. No jo, bylo to parádní. O to víc, že jsem tam celý víkend mohla spát, yes! A s Péťou ♥ Snad nejkrásnější dva dny co jsem zažila. Spali jsme spolu ve stanu, tulili sme se, povídali si a pak další věci, který vás nemusej zajímat.

Ještě to počasí, co to je proboha? Myslim si, že na to, že je červenec... No tohle se mi prostě nelíbí. Kdyby bylo 30 stupňů, svítilo by sluníčko a vlál by mírný větřík, měla bych snad největší radost ze všech lidí na světě! Ale i bez toho počasí jsem šťastná. Jedna věc mě ale sere. Jo, pekelně mě SERE! Péťa si na tom tuningu rozbil motorku (ňouma muj milovanej) a takže za mnou nemá jak přijet. A já za nim taky ne. A je to v háji, vůbec nevim kdy se uvidíme :( Už teď si bez něj nevím rady, psaní na FB a smsky mi nestačej. I když, včera sem dostala to nejkrásnější rozloučení na dobrou noc:
"Dobrou noc ty moje kočičko, sladký sny a hezky se mi vyspinkej." ♥♥♥

Né, vůbec z něj nejsem na větvi. Máma mi říká, ať už se koukám trošku probrat, že jsem úplně mimo. No a? To je přece bezvadný, bejt zamilovaná. Je to jako by se mi splnil sen! Tolik jsem si to přála a i ve chvílích, kdy to vypadalo úplně beznadějně jsem věřila, že to vyjde. A hele, ono to vyšlo! Já toho kluka miluju :*

Né že bych se tim chlubila, ale on je prostě úplně k sežrání! To tělíčko, ach ♥ A je celej muj, nejúžasnější kluk na světě! A ten nejvíc nadrženej šmoula kterýho znám. Božsky se k sobě hodíme, v posteli se máme snad ještě víc rádi než normálně. Miluju ho, čumáčka ♥

Hej nic no, chtěla sem napsat normální článek, né článek plnej žvástů o tom, jak jsem zamilovaná. Ale co, je to pravda, já se za to nestydim. Tak čáo, užívejte prázdnin dokud to jde!


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.