Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Nikdy nevěř holkám s přezdívkou Mačo

2. června 2011 v 20:15 | Barů Máčo |  Můj život
Hned na začátku mám dotaz. Vím, že jsem ho odflákla, je to takové depresivní, ale jak se vám líbí design? Já původně měla v plánu něco barevnějšího a o dost víc veselejšího. Nevyšlo to, co nadělám. Možná příště. Pár změn v menu, plus jsem si ještě něco dovolila připsat do volitelného dolního boxu, resp. dva citáty. Řekla bych, že to není špatný nápad a celkově na mě ten nový vzhled působí o dost lépe. Ten starý už mi lezl krkem, když to řeknu slušně.
Nebudu se tady moc vypisovat, musím se na zítřek ještě naučit biologii, dějepis a angličtinu. Nezvládám to, on je červen a oni nám toho nakládají o 120% víc než normálně. Asi nějaká provokace. Nejdůležitější je pro mě ale děják, ten musím dát alespoň na tři. Věřím si, zvládnu to, jen u toho zase strávím pár hodin a půjdu později spát. Což mi připomíná, že jsem včera na blogu pracovala asi do půl 2 do rána. Docela sranda. Tvořila jsem ten design, nastavovala ho a různě dolaďovala, nekoukala na čas a pak jsem se docela zděsila při zjištění, že už je tolik hodin.
Nejhorší je, že se ani na zítřek netěším. Vůbec se netěším na víkend, jako tomu bylo dřív. Kvůli tomu domácímu vězení mám po nadšení z nadcházejícího víkendu. Jestli budu muset zase domů v devět tak se zbláznim. Ještě když bude kamarád slavit 19. narozeniny, všichni budou kalit a já sedět doma na prdeli a brečet. Hm, bude mi to líto prostě. Vím to už dopředu. Tohle všechno není fér, ale tak co, s matkou nehnu. Ale pokusím a snaha se cení!
Tenhle týden jsem nedala ani korunu za cíga a mám z toho docela radost. Chci učinit jedno veliké, ne, převeliké rozhodnutí. Napadlo vás, že bych přestala kouřit? V žádném případě, není k tomu důvod a já osobně ani nechci. Vůbec nechci. Netušíte, jak moc mě to uklidňuje a hlavně mi to chutná. Závislá už zřejmě jsem, nevím. To se pozná, až s tím kouřením seknu, ale to bude bůhví kdy. A jaké je teda to rozhodnutí? Asi takle. Místo toho, abych si koupila dvě krabičky modrejch LM na víkend jako obvykle, koupím si jenom jednu. Ovšem mnohem luxusnější, dražší a kvalitnější krabičku. Buď Black Devilky nebo Pink Elephant. Doufám v to, že mi ta krabička bude na víkend stačit a že nebudu kouřit jako trafika a víc si těch cíg vážit. No, vážně jenom doufá.
A to jsem chtěla jen zběžně napsat. Paráda, zase se to protáhlo na dvacet minut, dvacet minut, které mohly být využity k učení. Ach jo, nerada to dělám, ale jdu se na to podívat. Opravdu. OMG!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.