Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Květen 2011

Asi po sto letech... Stejně se nic nezměnilo. Nic zásadního.

31. května 2011 v 0:24 | Barů Máčo |  Můj život
Ale tak chápej ne? Musela jsem se ozvat. Už o tom přemýšlím docela dlouho. Nedalo mi to no. Navíc se takhle po nocích nudím, protože můj spánek je vážně žalostný. Takže budu psát zase. Asi. Určitě ne často. I když možná. Nevím. Jak se mi bude chtít. Občas na to jednoduše nemám. Teď na to mám, tak píšu. Stačí? Fajn, to jsem ráda...
Co se změnilo? Nic. Školu, ostatně jako vždy, solidně flákám. Ovšem, snažím se teď o něco víc. Eh, why? Protože domácí vězení. Zarach. V normálním jazyce přeloženo - pořádná píčovina co mě pěkně jebe. Není to teda úplně doslova. Ven chodit můžu. Jenom mám vycházky do devíti. Co to je? Já celej den pomáhám doma jak nějakej nevim kdo, učim se jak nevim kdo a domu chodim brzo jak nevim kdo. Vlastně vim, jak debil. Dřív jsem mohla krásně do půl 1 ráno, na všechny akce jsem jezdila, pohodička kámo viď. Teď mamince přeskočilo a dělá herečku. Ani neznám ten důvod, proč to dělá. Protože jsem přišla z tuningu s cucákem na krku? Protože se pořád taham s jinejma klukama? Mami promiň, ale tohle už asi nezměníš. Já už od kluků se sebou nenechám zametat, budu si prostě užívat. Nejlepší je, jak mi kontroluje Facebook. To už je vážně buzerace nejvyšší úrovně. Víš co, ještě mi můžeš přijít na to, že kouřim, to jediný mi chybí. Tečka. Aha. Jsem tak inteligentní. Jo, zamilovaná jsem pořád. Jenže ten kluk se mnou končil kontakt, vídáme se sice o víkendech, ale už se ani nezdravíme. Prej jsem děvka, dál se se mnou nehodlá zahazovat. Odebral si mě z přátel na Facebooku a čau. No, tak ahoj, měj se hezky, vlastně ne, třeba chcípni kreténe, když ti nestojim ani za to, abys mě měl v přátelích. Stejně mu šlo jenom o sex, vždycky to tak bylo, ale já jsem si marně nalhávala, že bych to mohla změnit. Že on by se změnil. Nee, nekoná se.

Poslouchám Billy Talent, Foo Fighters, Breaking Benjamin a je mi pěkně. Dopíšu článek, zapnu television, krásně Prima Cool a The Simpsons. Pak půjdu spát už asi. Jestli usnu. Snad, ráda bych se vyspala na zítra. Jdu si pro antikoncepšn, woahooo! Neni na tom nic moc parádního, ale já mam radost. A víte co ještě? Změníme design. Tenhle mi už leze na nervy a to velice. Převelice. Dáme něco světlejšího, úplně strašně moc jednoduchýho. Vymyslí se, někdy... Jep.


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.