Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Na co šáhnu, to jde do hajzlu!

10. dubna 2011 v 13:57 | Barů Máčo |  Můj život
Jestli jsem měla někdy špatné období, tak to beru zpět, protože to doopravdy špatné mám právě teď. Proč zrovna já, proč sakra já si vždycky zničím všechno na čem mi záleží a do čeho dávám úplně všechno. Jsem prostě neschopná malá svině, navíc ještě k tomu děvka jak vyšitá. Úplně blbá, namyšlená a bezcitná kravka. Nenávidím se!
Umím akorát ubližovat, jo, kdyby sobě, ale já už ubližuju hlavně okolí. Nevím jestli ráda nebo ne, každopádně alkohol není omluva a za svoje chování si nesu odpovědnost sama. Že se před zraky svého milovaného dvakrát, podotýkám dvakrát vykousnu s kamarádem (do kterého jsem prosím byla asi rok strašně zamilovaná, ale on mě nechtěl), to prostě nejde odpustit, ať už jsem byla opilá nebo ne. Sakra, jsem ale taky jenom člověk ne? A každej občas udělá chybu, tak aspoň napoprvé by se to mělo odpustit. Jenže já to štěstí nemám, mě nikdy nikdo neodpustí nic, měla bych se rovnou zabít, udělala bych líp. Už mě to nebaví prostě, život na píču, teď když už nemám ani to, pro co jsem žila, tak co mě tady vlastně drží? Nic. Vůbec nic.

Z jiného soudku, v úterý máme rodičák, vážně by mě zajímalo, jak se bude máma tvářit až uvidí tu boží 4 z chemie a asi ještě dalších šest 3 co mi vycházej. Škola je teď pro mě nepodstatná, stejně jako je pro mě nepodstatnej názor mojí matky, co o mě neví vůbec nic, akorát na mě křičí, myslí si bůh ví co...

Kamarádi na mě taky serou, nikdo mi nenapíše jak mi je po tom pátku, jestli nechci jít ven, cokoliv. Jen na mě serte třeba všichni, já už jsem zvyklá, nebudu si s tím vůbec lámat hlavu. Aspoň je tady krásně vidět, kolika lidem na mě záleží. Nikomu...

Haha, dneska se mám vážně skvěle. Vlastně nemám. Už nic psát nechci, protože nějak moc do tý klávesnice od notebooku mlátim, nechci si jí rozbít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Adelaine Monroe Screams Adelaine Monroe Screams | Web | 10. dubna 2011 v 14:22 | Reagovat

Myslím, že ti rozumím. Dnes je to lepší, ale včera jsem byla na naprostým prahu psychickýho zhroucení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.