Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Mám toho tolik, že nevím kde začít

18. dubna 2011 v 19:34 | Barů Máčo |  Můj život
K posledním dnům nemám slov. Ach, kdyby to bylo v dobrém smyslu. Je to všechno spíše horší než lepší. Překvapená? Vůbec ne. Snažím se dělat všechno proto, aby to bylo lepší, ale možná to jenom zhoršuju. Když se nad tím vším zamyslím, tak to možná není zas tak úplná tragédie, jenže nemůžu změnit svůj přehnaně pesimistický pohled na věc.
Nejvíc mě teď štvou krámy. Příšerná obludnost. Proč zrovna já, proč do háje zrovna já to musím mít až 3x do měsíce? Někdy třeba i 12 dní. Dneska jsem kvůli tomu šla za školy už po třetí hodině, protože se mi udělalo tak špatně, že to nešlo vydržet. Nenávidím ty dny! Ještě když jsou tak často. Přemýšlela jsem o antikoncepci. I kamarádky mi ji doporučovaly. Vyřešila by spoustu mých problémů. Konečně bych měla pravidelnou, slabou menstruaci, což je můj sen! Další věc je, že trpím akné. Taky docela hnus, strašně mi to ubírá na sebevědomí. Aha, kdybych ho měla jenom na obličeji, neřeknu nic. Ale že toho mám plná záda, hrudník a stehna. Fuj! Po antikoncepci akné mizí. Moje další přání. A ze třetí, konečně pořádný sex, neomezovaný nějakou gumovou bariérou. Ano, sex mám ráda, zvlášť s někým koho miluji, to je jedna z nejhezčích věcí, že ani nevíte ♥
Když jsme u toho milovaného. Ehm, už se zase bavíme. Snažila jsem si s ním promluvit o tom, jak jsem ho hnusně podvedla, že mě to mrzí a tak. Mám prý smůlu, že když se neumím kontrolovat, tak je těžké mi důvěřovat. Naprosto ho chápu. Jenže já se s ním prostě nemůžu bavit jako s kamarádem. Když vidím ty jeho psí oči, nádhernej úsměv a slyším jeho hlas, hnedka se mi podlamujou kolena. Navíc, nemohla jsem si nevšimnout, jak na mě pořád kouká, jak se snaží být v mojí blízkosti. Podle mě, mě má pořád moc rád, možná mě i miluje, ale to musím zaklepat. Dám tomu všemu čas, zítra mu napíšu smsku k jeho 18. narozeninám, jestli ve středu přijede, tak mu i popřeju, tzn. bude pusinka :* Ach, já jsem v tom až po uši. Láska je hrozná věc.
Zítra nechci do školy. Snad nepůjdu, stejně mě bude ještě bolet břicho z té otřesné věci na m. Znamenalo by to jít až ve středu, pak prázdniny až do pondělka, no krása. Ale těch pět dnů volna zase hned uteče, takže ani nemá cenu se těšit, navíc celé ty prázdniny budu mít krámy, čili je to na hovno.
Včera jsem byla v Praze. Docela pěkné zakončení docela pěkného víkendu. Docela. Jen docela. Ale, koupila jsem si dvě překrásný trička. Vážně boží. A mamča mi zaplatila naprosto nejdokonalejší šaty, jaké jsem kdy viděla. Snad se udělá teplo co nejdřív, abych si je mohla vzít. A to jedno tričko je takové kratší, retro s obrázkem The Beatles, taky ho budu moc nosit až bude tepleji, jenom kvůli té délce no.
Asi jsem napsala všechno co jsem chtěla. Teď si půjdu vzít další prášek, protože už mi v břiše bouchla další atomovka asi, jinak to nevidím. Tak se mějte hezky, užívejte krásné jarní dny před prázdninami :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 19. dubna 2011 v 12:25 | Reagovat

Moc hezký blog ;)

2 Barů Máčo Barů Máčo | Web | 19. dubna 2011 v 16:18 | Reagovat

[1]: Thx ;)

3 Terezka <3 Terezka <3 | Web | 19. dubna 2011 v 18:05 | Reagovat

Nemáš to moc často? :O :D
ty prázdniny by mohly být delší.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.