Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Duben 2011

Tak a je to doma. Né, sranda, je to v píči.

23. dubna 2011 v 1:14 | Barů Máčo |  Můj život
Aha, zkazila jsem to! Zase. Haha, musim se smát. Víte co? Já si teď dám cígo, hezky tady u sebe v pokoji, třeba před rodičema. Ať mě zničej, to je mě úplně jedno. Chce se mi brečet, budu brečet. Hm, nenávidím nějaký pocity, akorát to člověka zakopává někam dolů. Chci bejt bezcitná svině, chci kluky akorát využívat, nic necejtit. Krásnej život by to byl co? To teda...

Dneska budu pařit, zejtra a v neděli taky :D

22. dubna 2011 v 18:53 | Barů Máčo |  Můj život
Už jsem jemně v píči, takže to neberte vážně :D Dneska se zkalim úplně nehorázně ;) A k tomu tenhle song
Hrozná blbost, ale ono mi dneska taky strašně jebe, takže bych to neřešila :D Jdu ven, tak se mějte a moc se nevožerte :D Muck zlatíčka ♥♥♥

Prázdniny, nejvyšší stupeň spokojenosti

20. dubna 2011 v 15:53 | Barů Máčo |  Můj život

Super, bomba, bezva, kůl!

Ty podkolenky ♥ Kup mi je a budu tě mít ráda!
Velikonoční prázdniny. Poslední prázdniny v tomhle školním roce (ty letní pro mě nejsou prázdniny, beru to spíš jako takovej předěl). Poslední prázdniny na základce. Nebo spíš bych měla říct poslední na malém gymplu. V září nastoupím do prváku vyššího gymnázia. Každý nás tak překrásně straší jaká to bude hrůza, ale mně je to fuk. K tý matuře se dokopu i kdybych nechtěla, na ty čtyřky to snad budu dávat vždycky. Tak jo, budu ve čtvrťáku a maturita za dveřmi. Neudělám jí. Proč? Ministerstvo školství zase udělalo úžasnej tah, povinná matematika. Haha, good joke mr. Dobeš. Nemám prostě šanci z matiky odmaturovat, to se na mě nezlobte.

Já vůbec nechtěla psát o škole. Prostě o tom, že se mám fajn. Pohodička, teda jedna věc mi k naprostý pohodě ještě chybí. Prezentace na děják. Fakt hloupá debilní ta učitelka! Asi před 14 dny nám zadala úkol - prezentace na téma, které nám rozdala. Každému něco jiného smzřj. Já mam nějaký Tři krále za 2. světové válka. Fakt paráda. Vůbec nemám ponětí o tom, jak to udělat, navíc je to musim dneska poslat a ještě nemám ani nadpis. To je už je taková moje tradice, dělat všechno na tu nejposlednější chvíli. Takže to jdu udělat teď. Celá žhavá. Až to bude hotový (už aby to bylo!), tak ze mě všechno spadne, úplně se těším na ten pocit. A poletim ven, dneska, zejtra, v pátek, v sobotu a v neděli. Pondělí nějak přežiju, i když Velikonoce upřímně nesnášim. Zase mě bude někdo mlátit a já jim za to budu ještě nalejvat ne? Pff!
Spíš se těším na čáry příští sobotu a ještě víc se těším na 1. Máj. Snad on Něj dostnu pusu, to by byl můj sen ♥

Tak já jdu na tu prezentaci, pak hodim spršku, sbalim se a letim ve. Přijdu tak okolo jedné ráno, možná že dneska spíš dřív. Hezkej den ;)

Billy Talent - The Dead Can't Testify

19. dubna 2011 v 19:28 | Barů Máčo |  Hudba
Nemůžu se těch songů od Billy Talent nabažit. Oni jsou dokonalí prostě!

Mám toho tolik, že nevím kde začít

18. dubna 2011 v 19:34 | Barů Máčo |  Můj život
K posledním dnům nemám slov. Ach, kdyby to bylo v dobrém smyslu. Je to všechno spíše horší než lepší. Překvapená? Vůbec ne. Snažím se dělat všechno proto, aby to bylo lepší, ale možná to jenom zhoršuju. Když se nad tím vším zamyslím, tak to možná není zas tak úplná tragédie, jenže nemůžu změnit svůj přehnaně pesimistický pohled na věc.
Nejvíc mě teď štvou krámy. Příšerná obludnost. Proč zrovna já, proč do háje zrovna já to musím mít až 3x do měsíce? Někdy třeba i 12 dní. Dneska jsem kvůli tomu šla za školy už po třetí hodině, protože se mi udělalo tak špatně, že to nešlo vydržet. Nenávidím ty dny! Ještě když jsou tak často. Přemýšlela jsem o antikoncepci. I kamarádky mi ji doporučovaly. Vyřešila by spoustu mých problémů. Konečně bych měla pravidelnou, slabou menstruaci, což je můj sen! Další věc je, že trpím akné. Taky docela hnus, strašně mi to ubírá na sebevědomí. Aha, kdybych ho měla jenom na obličeji, neřeknu nic. Ale že toho mám plná záda, hrudník a stehna. Fuj! Po antikoncepci akné mizí. Moje další přání. A ze třetí, konečně pořádný sex, neomezovaný nějakou gumovou bariérou. Ano, sex mám ráda, zvlášť s někým koho miluji, to je jedna z nejhezčích věcí, že ani nevíte ♥
Když jsme u toho milovaného. Ehm, už se zase bavíme. Snažila jsem si s ním promluvit o tom, jak jsem ho hnusně podvedla, že mě to mrzí a tak. Mám prý smůlu, že když se neumím kontrolovat, tak je těžké mi důvěřovat. Naprosto ho chápu. Jenže já se s ním prostě nemůžu bavit jako s kamarádem. Když vidím ty jeho psí oči, nádhernej úsměv a slyším jeho hlas, hnedka se mi podlamujou kolena. Navíc, nemohla jsem si nevšimnout, jak na mě pořád kouká, jak se snaží být v mojí blízkosti. Podle mě, mě má pořád moc rád, možná mě i miluje, ale to musím zaklepat. Dám tomu všemu čas, zítra mu napíšu smsku k jeho 18. narozeninám, jestli ve středu přijede, tak mu i popřeju, tzn. bude pusinka :* Ach, já jsem v tom až po uši. Láska je hrozná věc.
Zítra nechci do školy. Snad nepůjdu, stejně mě bude ještě bolet břicho z té otřesné věci na m. Znamenalo by to jít až ve středu, pak prázdniny až do pondělka, no krása. Ale těch pět dnů volna zase hned uteče, takže ani nemá cenu se těšit, navíc celé ty prázdniny budu mít krámy, čili je to na hovno.
Včera jsem byla v Praze. Docela pěkné zakončení docela pěkného víkendu. Docela. Jen docela. Ale, koupila jsem si dvě překrásný trička. Vážně boží. A mamča mi zaplatila naprosto nejdokonalejší šaty, jaké jsem kdy viděla. Snad se udělá teplo co nejdřív, abych si je mohla vzít. A to jedno tričko je takové kratší, retro s obrázkem The Beatles, taky ho budu moc nosit až bude tepleji, jenom kvůli té délce no.
Asi jsem napsala všechno co jsem chtěla. Teď si půjdu vzít další prášek, protože už mi v břiše bouchla další atomovka asi, jinak to nevidím. Tak se mějte hezky, užívejte krásné jarní dny před prázdninami :)

Směj se. Promiň, ale to bolí.

10. dubna 2011 v 16:47 | Barů Máčo |  Fotky
Zimní. To jsem měla ještě ofinku, né patku.
Napadlo mě, že bych zase vyfotila nějakou podobnou úsměvnou fotku, jenom jarní. Zkoušela jsem to. Mnohokrát. Jenže na tom něco nesedělo. Ptáte se co? Neumím se smát, když moje srdce pláče.

Na co šáhnu, to jde do hajzlu!

10. dubna 2011 v 13:57 | Barů Máčo |  Můj život
Jestli jsem měla někdy špatné období, tak to beru zpět, protože to doopravdy špatné mám právě teď. Proč zrovna já, proč sakra já si vždycky zničím všechno na čem mi záleží a do čeho dávám úplně všechno. Jsem prostě neschopná malá svině, navíc ještě k tomu děvka jak vyšitá. Úplně blbá, namyšlená a bezcitná kravka. Nenávidím se!
Umím akorát ubližovat, jo, kdyby sobě, ale já už ubližuju hlavně okolí. Nevím jestli ráda nebo ne, každopádně alkohol není omluva a za svoje chování si nesu odpovědnost sama. Že se před zraky svého milovaného dvakrát, podotýkám dvakrát vykousnu s kamarádem (do kterého jsem prosím byla asi rok strašně zamilovaná, ale on mě nechtěl), to prostě nejde odpustit, ať už jsem byla opilá nebo ne. Sakra, jsem ale taky jenom člověk ne? A každej občas udělá chybu, tak aspoň napoprvé by se to mělo odpustit. Jenže já to štěstí nemám, mě nikdy nikdo neodpustí nic, měla bych se rovnou zabít, udělala bych líp. Už mě to nebaví prostě, život na píču, teď když už nemám ani to, pro co jsem žila, tak co mě tady vlastně drží? Nic. Vůbec nic.

Z jiného soudku, v úterý máme rodičák, vážně by mě zajímalo, jak se bude máma tvářit až uvidí tu boží 4 z chemie a asi ještě dalších šest 3 co mi vycházej. Škola je teď pro mě nepodstatná, stejně jako je pro mě nepodstatnej názor mojí matky, co o mě neví vůbec nic, akorát na mě křičí, myslí si bůh ví co...

Kamarádi na mě taky serou, nikdo mi nenapíše jak mi je po tom pátku, jestli nechci jít ven, cokoliv. Jen na mě serte třeba všichni, já už jsem zvyklá, nebudu si s tím vůbec lámat hlavu. Aspoň je tady krásně vidět, kolika lidem na mě záleží. Nikomu...

Haha, dneska se mám vážně skvěle. Vlastně nemám. Už nic psát nechci, protože nějak moc do tý klávesnice od notebooku mlátim, nechci si jí rozbít.

Úvaha o štěstí nešťastného člověka

7. dubna 2011 v 23:10 | Barů Máčo |  Článek o
Je to školní práce, vůbec se mi to nelíbí, učitelka je z toho nadšená, ale to by bylo asi tak všechno. Nechápu, jak někdo, kdo se cítí hrozně může psát o štěstí. Docela ironie! Kdybych se jí měla rozepsat o svých "šťastných" problémech a tak, asi by se hodně divila. Proto jsem se na to zkusila podívat z pohledu nějaké nutrální osoby, abych napsala aspoň něco. Výsledek? Můžete číst, jestli máte chuť. Stejně to nikdo moc lidí číst nebude, tak co.

Štěstí. Docela relativní pojem, nemyslíte? Co si vlastně pod tímto pojmem představujeme? Pro každého z nás má štěstí zcela jinou hodnotu a význam, ale myslí, že můžu s klidným svědomím říci, že alespoň malý úsměv vykouzlí na tváři každého z nás.

Umělecká?!

5. dubna 2011 v 16:13 | Barů Máčo |  Fotky
Vůbec, ale vůbec mě nezajímá váš názor na tuhle fotku. Že je tak trošku lechtivá? A co jako? Můžu si fotit co chci a ukazovat světu jakoukoli část svého těla. A že mám "náckovskou" mikinu od Everlast? Nejde tady vůbec o tu značku, ta mikča se mi prostě líbí! A já budu vždycky sympatizovat s punkáčema, nácky nenávidím!

Jinak jsem chtěla říct, že na blog nemám čas. Strašný problémy, stálé deprese a stresy. Takže nemám vůbec žádnou náladu. Možná napíšu nějakou úvahu, mám docela nápad, ale silně pochybuju.

Když je vše jinak, než by mělo být

2. dubna 2011 v 12:49 | Barů Máčo |  Můj život
Nemam náladu sem něco psát...
Nemam náladu na blog...
Nemam náladu vůbec na nic...
Celej tejden jsem se těšila na včerejší večer. Dávala jsem tomu fakt velký naděje a jak už je u mě zvykem, zase se to všechno zkazilo. Nevim na čí straně byla chyba, jestli na mojí nebo na jeho. Jedno říct můžu. Nikdy jsem nebyla takhle zklamaná a smutná. Strašně mě to všechno bolí. Nechci to tady vypisovat, sama v sobě to ještě nemám srovnaný, takže psát to na blog nepřichází vůbec v úvahu. Nejradši bych vypadla někam do neznáma, na nějaký místo, kam vůbec nikdo nechodí. Tak ráda bych si zapřemýšlela a zabrečela si. Nemůžu. Proč? Žádné takové místo u nás neni. A doma něco takového nepřichází v úvahu. Ach jo, proč je to všechno tak moc složitý. Ještě k tomu mě dost deprimuje, že je venku tak hezky. Těšila jsem se na to no, ale teď. Kdyby bylo hnusně, tak bych byla mnohem radši. Co mi teda zbývá? Pustit si nějaký smutný písničky a smutnit sama doma. Už nevím co psát... Takže se loučím.

Sum 41- Screaming Bloody Murder

1. dubna 2011 v 14:57 | Barů Máčo |  Hudba
These days are strange it's true.
There's nothing I'd change,
no mistakes that I'd undo

Dneska přidám jenom můj oblíbený singl z nového alba Sum 41, jinak je to jedna z mých nejoblíbenějších kapel za poslední dobu. Nakonec jdu dneska pařit, takže na blog nebudu mít čas. Snad zítra. Mějte se tu a užívejte sluníčka ;)


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.