Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Trocha radosti v tom depresivním období

31. března 2011 v 21:08 | Barů Máčo |  Můj život
Docela podivné období poslední dobou, nemyslíte? Začalo to vysněné teplo, co každý tak moc chtěl a na mě padla depka. Připadám si absolutně neschopná, hloupá, ošklivá a... Sama se v sobě nevyznám. Mám hrozný problémy ve škole, doma a tak celkově. Nikdo mě nechápe, nejradši bych všechny hezky nakopala do prdele... Ale co, to se zase nějak přežije, věřím, že to je jen nakrátko.
I když zase taková hrůza to není. Včera za mnou byl Péťa (můj doufám budoucí chlapec). Přijel za mnou s jedním svým kamarádem na motorce. Vážně jsem se lekla, byla jsem tak překvapená a šťastná. A ZAMILOVANÁ. Udělal mi strašnou radost, že jsem zapomněla na všechny ty problémy a ještě teď si lítám v těch růžových obláčcích. Ale čekala jsem od něj alespoň pusu, no musela jsem to bez ní přežít, ale zase se to dalo čekat, protože chlapci své stroje chytře zaparkovali před naším barákem, takže už se seznámili s mojí mámou, tátou a sestrou. Asi mu pusa před zraky mých ctěných rodičů přišla nevhodná. Zítra slaví svoje 18. narozeniny, což nechápu, protože je má až za 14 dní. Na jeho oslavu nepůjdu, budou tam samí neznámí lidi a radši bych to slavila jenom s ním Sami dva, jenom spolu. JoJo!
Další věc, která mě potěšila je to, že nám známky na internet dají až od září! Jupí, alespoň si ty poslední měsíce na malém gymplu užiju jak se patří a od prváku mi to začne. To budou krásný galeje.
Dneska jsme psali čtvrtletku z matiky, snad to bude nejhůř za tři! Vážně se za to modlím, protože matika není moje silná stránka a nemám jí ráda. Ale svatá je matika oproti chemii. Z té budu mít na čtvrtletí 4, vůbec tomu nerozumím. Navíc naše učitelka je taková PÍP a PÍP a PÍP. Řeknu vám, že ona je vážně chodící encyklopedie a všechno bere strašně vážně. A při zkoušení každého tak úžasně potopí, písemky dělá nejhorší na světě. No, co víc si přát...
Jinak mam v plánu zítra zůstat doma, možná i v sobotu, ale snad né, ráda bych šla někam zakalit, takže napíšu nějakej zajímavější článek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.