Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Tak škola mě tak nebaví!!

23. listopadu 2010 v 9:46 | Bajůů |  Můj život
oddělovač
Nevím, jak vy, ale mě už ta škola pěkně leze krkem. Unavuje mě ten věčný nudný výklad o blbostech. Škola by měla být o povinnostech, to je jasné, ale taky alespoň trošku o zábavě, což u nás není ani trošku. Začínám to tady nenávidět. Jediná moje záchrana je výtvarka a zeměpis. Zemák byl dost otřesnej, ale teď nám dali novou učitelku, která je těsně po vysoký, věkově jí může být tak okolo 24. Nechce toho po nás tolik, její výuka je zajímavá, poučná a zábavná. Ach, kéž bysme jí měli na víc předmětů Výtvarku jsem měla ráda vždycky, ale až letos jsem si začala uvědomovat, že v kreslení asi nejsem nejhorší, profesorka mi to řekla taky, prej jestli neuvažuji o nějaké umělecké škola. Ano, já o ní vážně uvažuju. Bavil by mě interiérový design, ale rodiče mi to nedovolí. Musím dostudovat gympl a pak si jít na jakou vysokou chci. To je děs! Nevím, co mi maj co rozhodovat o životě sakra. Ono je jim asi úplně jedno, že mám něco v čem jsem docela dobrá a co mě navíc baví. Ne, musím zůstat na škole, na kterou jsem už skoro alergická. Co nadělám..
Tenhle článek píšu taky ze škole, máme informatiku a je nás tady místo 18 holek jen asi 7, takže nám dala volnější hodinu. Fajn ;) Jiank z té chemie jsem dostala za 5. Žádný velký div, čekala jsem to. Na čtvrtek se jí ale neučím a nachám se vyzkoušet. Bude to ok, snad. Dneska mě čeká ještě dvouhodinovka matiky a ruština. Ta bude v klidu, jazyky nejsou zas tak hrozné. Ale ta matika... Škoda slov. Na čtvrtletí jsem měla čistou 4, teď si jí zase nějak opravuju, dostala jsem dvě jedničky, minulý čtvrtek jsme psali zase písemnku a zase budu mít za jedna. Aspoň doufám.

Tenhle týden bude pro mě docela rušný, zařizuju si občanku, musím vyřídit oriflame, do toho spousta učení a to nejhorší - nakupování dárků na Vánoce. To je vážně peklo. Vůbec nevím, co komu koupím a už vůbec nevím za co. Snad něco vymyslím.

Tak si dnešek užijte jak to půjde,
Bajůů ♥ ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BoniTká <3 BoniTká <3 | Web | 23. listopadu 2010 v 17:24 | Reagovat

Tak španělštinu se učím 4 roky a milovala jsem ji nejvíc tehdy, když jsem se ji neučila :D Tedˇ se ji učím a umírám :D

2 tejinecckaa tejinecckaa | Web | 23. listopadu 2010 v 17:30 | Reagovat

Asi tak tez me skola nebaviiii:D!

3 Nellie Caddy Dots Nellie Caddy Dots | Web | 23. listopadu 2010 v 18:34 | Reagovat

Tím si myslela co? :D
Jinak ti to nezávidím no :) Já jsem teda prvním rokem na gymplu, ale včera jsem si poslala přihlášku do Ústí na obor Užitá fotografie média.
Šla bych sice zase do prváku, ale dělala bych, co mě baví :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.