Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Nedělala jsem nic, ale přesto jsem měla dost namáhavej den.

21. listopadu 2010 v 18:01 | Bajůů |  Můj život
střelec
Můj den byl vlastně o ničem. Vstala jsem na oběd, najedla se, skočila na blog a na facebook, pak vyvenčila psa, udělala matiku a teď píšu sem. Večer se podívám na ČeskoSlovensko Má Talent a půjdu spát. To bych asi neměla, zítra píšeme (asi) test z chemie, angličtiny a máme mít nějaké povídání na ruštinu. Ale nebyla bych to já, kdybych se na to na všechno nevykašlala. Jako studentka 9. třídy (Kvarty) 8-letého gymnázia bych asi měla být připravená na každou hodinu. Hmm... To vážně není můj případ. Už jen při pomyšlení na to, že bych měla doma otevřít učebnici a něco se učit jenom proto, abych udělala dobře test a pak to zapomněla.. Připadá mi to dost zbytečná námaha. Když už se něco učím, tak by mě to mělo bavit, nebo bych se o to měla alespoň trošku zajímat. Ale nemyslím si, že zrovna funkce sinus a cosinus v matice, nebo sacharidy v chemii by měly být tak moc zábavné, abych se je učila s nějakým zájmem. BLBOST!
Blíží se nám prosinec. Můj oblíbený měsíc. Měsíc plný událostí. Prázdniny, můj svátek, narozeniny, Vánoce, pořádná kalba o Silvestra a další akce. Docela se těším.
Prosinec je měsíc střelců a asi vás napadlo, že já jsem střelec. Podle horoskopu jsou střelci pracovití a pilní. A já jsem co? Nějaká zvláštní vyjímka asi. Zase na mě bezvadně sedí, že jsem náladový mrzout, který hází svoje chyby na ostatní. Musím souhlasit. A prý jsme samotáři, kteří milují svobodu. To je pravda, ale alespoň u mě tak napůl. Miluju společnost, akce s přáteli. Ne pořád, nějaký čas pro sebe taky potřebuju. To asi každý. Dneska už to tady asi zabalím, možná se i na tu chemii podívám. Je to ve hvězdách.

Hezký zbytek víkendu ;)
Bajůů♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valve valve | Web | 21. listopadu 2010 v 18:49 | Reagovat

ten den jsme měly podobný :-D prostě o ničem

2 PuSiNkA-SiMs♥ PuSiNkA-SiMs♥ | Web | 21. listopadu 2010 v 21:08 | Reagovat

Teoreticky by jsme se mohly domluvit..:)
Dej mi Tvůj mail a já Ti zašlu podrobnosti..Ale předem mi napiš,jestli si ochotná udělat na ukázku alespoň minikomix(kde zároveň zhodnotím jak umíš fotit komixy,psát,úpravu..že to máš prostě v jednom:) )...A jestli bude hodně dobrej,mohla bys ho pak dát k nám i na blog..

3 Valve Valve | Web | 21. listopadu 2010 v 21:13 | Reagovat

promiň, byl to překlep :-D na hubnutí se nevykašlu :-) baví mě to, sportovat, ale dneska jsem byla po opici, tak sjem neměla chuť :-D náhodou jsem si tady toho hafo přečetla a máš takový osobitý styl, svůj a mě se líbí, že máš tady to co chceš, a ne, to co chtějí ostatní, jako to většina dělá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.