Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Jak by řekl šmoula Mrzout: "Nemám rád ošklivé počasí!"

20. listopadu 2010 v 15:07 | Bajůů |  Můj život
smurf off

Fakt, nevím jak u vás, ale u nás je celkem ošklivé počasí. Vypadá to tak, že by mělo každou chvíli začít pršet, ale pak vyleze sluníčko a nic. Upřímně, já tohle počasí miluju. Miluju, když prší, když je hnusně, miluju, když je mlha a všude panuje taková depresivní a prapodivná nálada. Jo, sluníčko a teplo co je v létě mam taky ráda´, protože jsem vodní živel a narovinu vám řeknu, že u nás na zahradě se v tom bazénu koupat vážně nedá, když je venku 10°.
Nu což, spokojím se s vanou. Teďka půjdu se svým psím přítelem na procházku, maličko si pročistit hlavu. A taky si konečně zapálit. Byla jsem teďka asi 3 dny v posteli, nebyla jsem nemocná, spíš nějaká unavená, tak jsem si trošku zahrála na nemocnou a zůstala jsem doma. Já vím, jsem trošku simulant, ale já jsem to volno prostě potřebovala, tak jsem si ho udělala. Vraťme se k tomu kouření. Vlastně ani moc nekouřím, spíš si dám tak 1 cíčko denně. Většinou ráno, něž jdu do školy, protože je dobré na nervy. Není lepší pocit, než vzít psa do lesa, procházet se mezi stromy, poslouchat jak vám pod nohama křupe listí a potahovat z cíga. Ach ♥
Něco napíšu ještě dneska večer, tak nějak bych se vám ráda trošku představila, jsem vážně složitej člověk, takže to půjde těžko. Poznáte mě spíše až po nějaké době no..

Takže se zatím mějte hezky, vychutnávejte si sobotní odpoledne.
Bajůů ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Beltrix Beltrix | Web | 15. srpna 2011 v 16:44 | Reagovat

U nás je momentálně fakt ošklivo...

2 dddddddddd dddddddddd | 13. září 2011 v 19:57 | Reagovat

nemám rád ošklivo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.