Žádný vaše reklamy a pozvání na blog mě nezajímaj, tak s nima táhněte do háje. Thnx

Listopad 2010

Tak škola mě tak nebaví!!

23. listopadu 2010 v 9:46 | Bajůů |  Můj život
oddělovač
Nevím, jak vy, ale mě už ta škola pěkně leze krkem. Unavuje mě ten věčný nudný výklad o blbostech. Škola by měla být o povinnostech, to je jasné, ale taky alespoň trošku o zábavě, což u nás není ani trošku. Začínám to tady nenávidět. Jediná moje záchrana je výtvarka a zeměpis. Zemák byl dost otřesnej, ale teď nám dali novou učitelku, která je těsně po vysoký, věkově jí může být tak okolo 24. Nechce toho po nás tolik, její výuka je zajímavá, poučná a zábavná. Ach, kéž bysme jí měli na víc předmětů Výtvarku jsem měla ráda vždycky, ale až letos jsem si začala uvědomovat, že v kreslení asi nejsem nejhorší, profesorka mi to řekla taky, prej jestli neuvažuji o nějaké umělecké škola. Ano, já o ní vážně uvažuju. Bavil by mě interiérový design, ale rodiče mi to nedovolí. Musím dostudovat gympl a pak si jít na jakou vysokou chci. To je děs! Nevím, co mi maj co rozhodovat o životě sakra. Ono je jim asi úplně jedno, že mám něco v čem jsem docela dobrá a co mě navíc baví. Ne, musím zůstat na škole, na kterou jsem už skoro alergická. Co nadělám..
Tenhle článek píšu taky ze škole, máme informatiku a je nás tady místo 18 holek jen asi 7, takže nám dala volnější hodinu. Fajn ;) Jiank z té chemie jsem dostala za 5. Žádný velký div, čekala jsem to. Na čtvrtek se jí ale neučím a nachám se vyzkoušet. Bude to ok, snad. Dneska mě čeká ještě dvouhodinovka matiky a ruština. Ta bude v klidu, jazyky nejsou zas tak hrozné. Ale ta matika... Škoda slov. Na čtvrtletí jsem měla čistou 4, teď si jí zase nějak opravuju, dostala jsem dvě jedničky, minulý čtvrtek jsme psali zase písemnku a zase budu mít za jedna. Aspoň doufám.

Tenhle týden bude pro mě docela rušný, zařizuju si občanku, musím vyřídit oriflame, do toho spousta učení a to nejhorší - nakupování dárků na Vánoce. To je vážně peklo. Vůbec nevím, co komu koupím a už vůbec nevím za co. Snad něco vymyslím.

Tak si dnešek užijte jak to půjde,
Bajůů ♥ ;)

Nedělala jsem nic, ale přesto jsem měla dost namáhavej den.

21. listopadu 2010 v 18:01 | Bajůů |  Můj život
střelec
Můj den byl vlastně o ničem. Vstala jsem na oběd, najedla se, skočila na blog a na facebook, pak vyvenčila psa, udělala matiku a teď píšu sem. Večer se podívám na ČeskoSlovensko Má Talent a půjdu spát. To bych asi neměla, zítra píšeme (asi) test z chemie, angličtiny a máme mít nějaké povídání na ruštinu. Ale nebyla bych to já, kdybych se na to na všechno nevykašlala. Jako studentka 9. třídy (Kvarty) 8-letého gymnázia bych asi měla být připravená na každou hodinu. Hmm... To vážně není můj případ. Už jen při pomyšlení na to, že bych měla doma otevřít učebnici a něco se učit jenom proto, abych udělala dobře test a pak to zapomněla.. Připadá mi to dost zbytečná námaha. Když už se něco učím, tak by mě to mělo bavit, nebo bych se o to měla alespoň trošku zajímat. Ale nemyslím si, že zrovna funkce sinus a cosinus v matice, nebo sacharidy v chemii by měly být tak moc zábavné, abych se je učila s nějakým zájmem. BLBOST!
Blíží se nám prosinec. Můj oblíbený měsíc. Měsíc plný událostí. Prázdniny, můj svátek, narozeniny, Vánoce, pořádná kalba o Silvestra a další akce. Docela se těším.
Prosinec je měsíc střelců a asi vás napadlo, že já jsem střelec. Podle horoskopu jsou střelci pracovití a pilní. A já jsem co? Nějaká zvláštní vyjímka asi. Zase na mě bezvadně sedí, že jsem náladový mrzout, který hází svoje chyby na ostatní. Musím souhlasit. A prý jsme samotáři, kteří milují svobodu. To je pravda, ale alespoň u mě tak napůl. Miluju společnost, akce s přáteli. Ne pořád, nějaký čas pro sebe taky potřebuju. To asi každý. Dneska už to tady asi zabalím, možná se i na tu chemii podívám. Je to ve hvězdách.

Hezký zbytek víkendu ;)
Bajůů♥

Bring Me The Horizon - Pray for Plagues

20. listopadu 2010 v 18:23 | Bajůů |  Hudba
Jedna z mých nejoblíbenějších skupin ♥
Neumím si představit život bez té souhry hudebních nástrojů,
bez těch úžasných textů
a hlavně bez toho dokonalého křiku od Oliho ♥
ONE OLI = ONE LOVE ♥
Netřeba dál komentovat :D


Jak by řekl šmoula Mrzout: "Nemám rád ošklivé počasí!"

20. listopadu 2010 v 15:07 | Bajůů |  Můj život
smurf off

Fakt, nevím jak u vás, ale u nás je celkem ošklivé počasí. Vypadá to tak, že by mělo každou chvíli začít pršet, ale pak vyleze sluníčko a nic. Upřímně, já tohle počasí miluju. Miluju, když prší, když je hnusně, miluju, když je mlha a všude panuje taková depresivní a prapodivná nálada. Jo, sluníčko a teplo co je v létě mam taky ráda´, protože jsem vodní živel a narovinu vám řeknu, že u nás na zahradě se v tom bazénu koupat vážně nedá, když je venku 10°.
Nu což, spokojím se s vanou. Teďka půjdu se svým psím přítelem na procházku, maličko si pročistit hlavu. A taky si konečně zapálit. Byla jsem teďka asi 3 dny v posteli, nebyla jsem nemocná, spíš nějaká unavená, tak jsem si trošku zahrála na nemocnou a zůstala jsem doma. Já vím, jsem trošku simulant, ale já jsem to volno prostě potřebovala, tak jsem si ho udělala. Vraťme se k tomu kouření. Vlastně ani moc nekouřím, spíš si dám tak 1 cíčko denně. Většinou ráno, něž jdu do školy, protože je dobré na nervy. Není lepší pocit, než vzít psa do lesa, procházet se mezi stromy, poslouchat jak vám pod nohama křupe listí a potahovat z cíga. Ach ♥
Něco napíšu ještě dneska večer, tak nějak bych se vám ráda trošku představila, jsem vážně složitej člověk, takže to půjde těžko. Poznáte mě spíše až po nějaké době no..

Takže se zatím mějte hezky, vychutnávejte si sobotní odpoledne.
Bajůů ♥


DUHAMEL
Raději živé chyby než mrtvou dokonalost.
WILLIAM SHAKESPEARE
V knize osudu jsme všichni zapsáni v jednom verši.